Ez senkit nem érdekel! A sánta lőtéri kutyát sem. Ezért lehet nyugodtan megharagudni, trollkodni a kommentszekcióban, de SOHA NEM AZ SZÁMÍT, hogy mióta tanulsz. HANEM AZ, hogy HÁNY ÓRÁT foglalkoztál már a némettel. Nagyon sok esetben találkoztam már azzal, hogy úgy jöttek hozzám online, egyéni magánórára, hogy az illető azt mondta, hogy 5 éve tanul …
